Reklamı Kapat
223 kez okundu

Hakkımızda Nedir

Hakkımızda nedir, Hakkımızda ne demektir, Hakkımızda anlamı. Bulunduğunuz sayfa " Hakkımızda " hakkında genel görüşleri, Hakkımızda hakkındaki sözlük ve toplum nezdindeki genel bilgileri sunmaktadır. Bu sayfada Hakkımızda hakkındaki görüşleri okuyabilir, Hakkımızda hakkında bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

Nedirki.org Nedir? Soru içinde soru gibi görünsede tüm soruların yanıtı aynı.

Nedirki.org, bir dünya bilgi içeren, anlamı hakkında tereddüt edilen ya da bilinmeyen kelimelerin ve kavramların açıklandığı, tartışıldığı ve öğrenildiği özgür ve güncel bir referans arşividir.

Günlük hayatta duyduğunuz, hatta telafuz ettiğiniz ancak anlamını ya bilmediğiniz ya da yanlış bildiğinizi düşündüğünüz pek çok terim, kavram, telafuz ve ifadeler vardır. Nedirki.org, Bu ifadelerin ne anlama geldiğini ifade eden, tartışan, ziyaretçilerinin görüşlerini alan ve paylaşan geniş bir veritabanıdır. 

Anlamını merak ettiğiniz soruları sorabilir, tartışabilir, bilgilerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Çünki bilgi, dağıldıkça paylaşılır, paylaştıkça hem nitelik hem nicelik bakımından değer kazanır.

Haydi, kelimelere değer kazandırın.

Sizce "Hakkımızda Nedir?"

Adınız, Soyadınız Yorumunuz
GÖNDER
Kutuda görüneni yazınız.
İletişim Hakkımızda Popüler Alfabetik Sıra Konular Anasayfa
Nedirki.org, referans bilgi kütüphanesi olarak hizmet sunmaktadır. İçerdiği bilgiler anonim ve toplum nezdinde itibar görmüş kanaatlerden oluşur. Belirtilen içerikler çoğunlukla bilimsel ve bulgusal olmakla birlikte toplumsal algılar nispetinde farklılıklar gösterebilmektedir.
Yazılım ve Hizmet Alt Yapısı AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.