Reklamı Kapat
11606 kez okundu

Clipper Çakmak Anlamı

Clipper Çakmak anlamı; Clipper Çakmak hakkında itibar gören sözüklerde, bilimsel ya da resmi kaynaklarda geçen tanımı ile anlamlandırılmıştır. Bu sayfada Clipper Çakmak anlamı ile ilgili mevcut bilgileri inceleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Clipper, aslında yalnızca üretilen çakmak markasının adıdır. Clipper Çakmaklarının üretimini gerçekleştiren firma FLAMAGAS dır. En çok tercih edilen ürünü olan Clipper Çakmakların ismi ile özdeşleşen firma, Clipper Çakmak modelini hızlı çakım kabiliiyeti ve kullanım kolaylığından yola çıkarak İngilizce hızlı ve pratik anlamına gelen Clipper kelimesinden esinlenerek vermiştir. Clipper modelleri, ismi gibi kullanımı kolay, uzun kullanım ömrüne sahip, ergonomik ve şık tasarımı ile en çok tercih edilen markalardan biri olarak öne çıkar.

Sizce "Clipper Çakmak Nedir?"

Adınız, Soyadınız Yorumunuz
GÖNDER
Kutuda görüneni yazınız.
İletişim Hakkımızda Popüler Alfabetik Sıra Konular Anasayfa
Nedirki.org, referans bilgi kütüphanesi olarak hizmet sunmaktadır. İçerdiği bilgiler anonim ve toplum nezdinde itibar görmüş kanaatlerden oluşur. Belirtilen içerikler çoğunlukla bilimsel ve bulgusal olmakla birlikte toplumsal algılar nispetinde farklılıklar gösterebilmektedir.
Yazılım ve Hizmet Alt Yapısı AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.