Reklamı Kapat
14268 kez okundu

Kıbrıs Anlamı

Kıbrıs anlamı; Kıbrıs hakkında itibar gören sözüklerde, bilimsel ya da resmi kaynaklarda geçen tanımı ile anlamlandırılmıştır. Bu sayfada Kıbrıs anlamı ile ilgili mevcut bilgileri inceleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Dünyada Sicilya adasından ve Sardunya adasından sonra üçüncü büyük ada olan Kıbrıs, Türkiye’nin güneyinde yer almaktadır. Özel üniversiteleri, lüks otelleri ve tarihi mekânlarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Siyasi alanda Dünya üzerinden bir tek Türkiye tarafından kabul edilmektedir. Ancak yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlamaktadır.

Kıbrıs yaşam koşullarıyla en pahalı yaşam alanlarından biridir. Ancak tatil planlamalarınızda Kıbrıs’a özel hazırlanan turlara katılarak en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz. Üstelik bu turlara dilerseniz yaz aylarında, dilerseniz kış aylarında katılabilirsiniz.

Sizce "Kıbrıs Nedir?"

Adınız, Soyadınız Yorumunuz
GÖNDER
Kutuda görüneni yazınız.
İletişim Hakkımızda Popüler Alfabetik Sıra Konular Anasayfa
Nedirki.org, referans bilgi kütüphanesi olarak hizmet sunmaktadır. İçerdiği bilgiler anonim ve toplum nezdinde itibar görmüş kanaatlerden oluşur. Belirtilen içerikler çoğunlukla bilimsel ve bulgusal olmakla birlikte toplumsal algılar nispetinde farklılıklar gösterebilmektedir.
Yazılım ve Hizmet Alt Yapısı AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.