Reklamı Kapat
14268 kez okundu

Kıbrıs Nedir

Kıbrıs nedir, Kıbrıs ne demektir, Kıbrıs anlamı. Bulunduğunuz sayfa " Kıbrıs " hakkında genel görüşleri, Kıbrıs hakkındaki sözlük ve toplum nezdindeki genel bilgileri sunmaktadır. Bu sayfada Kıbrıs hakkındaki görüşleri okuyabilir, Kıbrıs hakkında bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

Dünyada Sicilya adasından ve Sardunya adasından sonra üçüncü büyük ada olan Kıbrıs, Türkiye’nin güneyinde yer almaktadır. Özel üniversiteleri, lüks otelleri ve tarihi mekânlarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Siyasi alanda Dünya üzerinden bir tek Türkiye tarafından kabul edilmektedir. Ancak yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlamaktadır.

Kıbrıs yaşam koşullarıyla en pahalı yaşam alanlarından biridir. Ancak tatil planlamalarınızda Kıbrıs’a özel hazırlanan turlara katılarak en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz. Üstelik bu turlara dilerseniz yaz aylarında, dilerseniz kış aylarında katılabilirsiniz.

Kıbrıs Tatiliniz İçin Erken Rezervasyon Fırsatı

Kıbrıs tatil imkânında erken rezervasyon ile Türkiye’nin hemen yanı başında bulunan turizm cenneti Kıbrıs’a dilerseniz bir hafta sonu giderek kısa tatil yapabilir, dilerseniz uzun süre uygun fiyata en lüks otellerde konaklayabilirsiniz.

Yaz ayının en sıcak günlerinde Doğu Akdeniz’in mavi sularında tatilin keyfini çıkartın. Kıbrıs erken rezervasyon döneminde otellerin fiyatları yarı yarıya düşmektedir. Bu büyük avantaj sayesinde barınma ücretine vereceğiniz paradan tasarruf ederek maddi açıdan rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kıbrıs’ta Tarihi Yerleri Gezme Fırsatı Ayaklarınıza Kadar Geliyor

Tarihe meraklı olan gezginciler Kıbrıs turlarına katılarak Dünya’nın en çok dikkat çeken tarihi bölgelerini görme fırsatı yakalayabilir.

Kıbrıs’ta tatil yapmaya karar verdiyseniz Karpaz Yarımadasında yer alan Ayios Trios Bazilikası’na, Maronit köyüne, tarihi kalıntıların izlerini bulabileceğiniz Antiphonitis kilisesine, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tarihteki ilk arkeoloji müzesi olan Güzelyurt Doğa ve Arkeoloji müzesini mutlaka gezmelisiniz.

En eski Lefkoşa idare merkezi ola Sarayönü Meydanı da Kraliyet sarayını gezmek için gezip görülmeye değer yerlerdir. Tüm bunların dışında Kıbrıs’ın en önemli dini yapıtı olan Apostolos Andreas Manastırı ve en çok turist ağırlayan Girne Kapısı’nı Kıbrıs turlarına katılarak gezebilir ve tarihin en eski dokusunu incelerken heyecanınızı yenemeyebilirsiniz.

Kıbrıs Turlarının Avantajları Nelerdir?

Kıbrıs’ın en büyüleyici tarihi ve doğal güzelliklerini Kıbrıs turları sayesinde görme fırsatı yakalayacaksınız.

Turlara katılarak gezme imkânı yakalayacağınız Kıbrıs’ta düzenlenen ekonomik paketli turlar sayesinde tahmin ettiğinizden daha az ücret ödeyeceksiniz.

Az zaman ayırarak çok şehir gezme imkânı şimdi sadece Kıbrıs turlarında mümkün. Kıbrıs turlarına vereceğiniz ücreti dilerseniz taksit imkânlarından faydalanarak ödeyebilir, dilerseniz peşin verebilirsiniz.

Nakit para sıkıntısı çekmeden Kıbrıs’ın gözbebeği olan Girne’yi, Lefkoşa’yı ve Magosa’yı tek seferde gezebilirsiniz.

Kıbrıs Turlarının Ekonomik Paketleri Hangi Avantajları Kapsamaktadır?

Artık dilediğiniz her mevsimde Kıbrıs turlarına katılarak bu tarihi ve doğal güzelliklerin keyfini çıkartabileceksiniz. Eskiden tek başınıza yaptığınız planlar ile gecikmeli gittiğiniz Kıbrıs’a turlar sayesinde istediğiniz her an gitme imkânınız var. Peki, Kıbrıs turlarına katılımınız sonucunda sahip olacağınız ekonomik paketlerde hangi avantajlar yer almaktadır?

Kıbrıs turları özel ve ekonomik paketlerin içinde Kıbrıs’a gidecek olan uçak biletiniz, konaklama ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz konaklama mekânları, havalimanı ile otel arasındaki ve dönüşte otel ile havalimanı arasındaki ulaşımı sağlayabileceğiniz paketler mevcuttur.

Kıbrıs’ı doyasıya gezmek ve en iyi otellerde barınmak istiyorsanız uzman ekiplerce sizin adınıza tercih edilen konaklama, barınma, tarihi, doğal ve kültürel alanları gezebileceğiniz, yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu özel avantajlardan yararlanmalısınız.

Kıbrıs Tur Rezervasyonları Nasıl Yapılır?

Kıbrıs turlarına rezervasyon yapmak istiyorsanız sadece beş dakikanızı internete ayırarak rezervasyon yaptıracağınız şirketi seçebilir ve tatil için tercih ettiğiniz otelleri ve gezmek istediğiniz mekânları firmalara bildirebilirsiniz.

Eğer internet kullanıcısı değilseniz birlikte turlara katılacağınız firmayı, telefondan arayarak Kıbrıs turları hakkında tüm bilgileri edinebilir ve size özel avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra Akdeniz’in incisine yapacağınız yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizce "Kıbrıs Nedir?"

Adınız, Soyadınız Yorumunuz
GÖNDER
Kutuda görüneni yazınız.
İletişim Hakkımızda Popüler Alfabetik Sıra Konular Anasayfa
Nedirki.org, referans bilgi kütüphanesi olarak hizmet sunmaktadır. İçerdiği bilgiler anonim ve toplum nezdinde itibar görmüş kanaatlerden oluşur. Belirtilen içerikler çoğunlukla bilimsel ve bulgusal olmakla birlikte toplumsal algılar nispetinde farklılıklar gösterebilmektedir.
Yazılım ve Hizmet Alt Yapısı AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.