Reklamı Kapat
9879 kez okundu

Proje Anlamı

Proje anlamı; Proje hakkında itibar gören sözüklerde, bilimsel ya da resmi kaynaklarda geçen tanımı ile anlamlandırılmıştır. Bu sayfada Proje anlamı ile ilgili mevcut bilgileri inceleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Aşamaları ile birlikte verilmesi ‘’Proje nedir?‘’ denildiğinde daha net yanıtlar verilmesini sağlamayı sağlar. Tamamen bilimsel içerikli ve kesin bulgulara dayanan projelerin çalışanları aynı zamanda proje uygulaması ile ilgilenmektedir. Uygulama yapacak kişileri kendi bünyesinde de barındırabilirler dışarıdan da bunu sağlayabilirler. Günümüzde proje denildiğinde üniversitelerde, okullarda öğrencilere verilen ödevler de akıllara gelmektedir. Projenin amatör hali olarak adlandırılabilecek olan ödevlerde uzman kişiler yer almazlar, sadece bir takım konuları, öğrencilerin daha iyi kavraması açısından bu uygulama yapılır. Kökeni Fransızca olan Proje, Projet kelimesinde türeyecek dilimize girmiştir.

Sizce "Proje Nedir?"

Adınız, Soyadınız Yorumunuz
GÖNDER
Kutuda görüneni yazınız.
İletişim Hakkımızda Popüler Alfabetik Sıra Konular Anasayfa
Nedirki.org, referans bilgi kütüphanesi olarak hizmet sunmaktadır. İçerdiği bilgiler anonim ve toplum nezdinde itibar görmüş kanaatlerden oluşur. Belirtilen içerikler çoğunlukla bilimsel ve bulgusal olmakla birlikte toplumsal algılar nispetinde farklılıklar gösterebilmektedir.
Yazılım ve Hizmet Alt Yapısı AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.